Новини - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань

  Вишукування для реконструкції АЗС

  Компанія “НДІ інженерних вишукувань” надає дуже широке коло послуг, котре користується попитом серед наших клієнтів. Оскільки ми дуже скрупульозно ставимось до нашого персоналу, наші спеціалісти є однозначно професіоналами у своїй справі. Тому якщо вони беруться до діла, їхня робота приречена бути вдалою за будь - яких обставин.


  НДІ - новий рівень обслуговування

  З 2017 року компанія вийшла на новий рівень обслуговування. Що це означає для Вас?


  НДІ Інженерних вишукувань завершив перший етап комплексу досліджень для реконструкції траси

  На Донеччині можна очікувати поліпшення стану важливих транспортних артерій вже найближчим часом – у НДІ Інженерних вишукувань завершно перший етап комплексу досліджень для реконструкції автомобільних доріг.


  Розробка генерального плану населеного пункту та детального плану території

  Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань, силами якого виконуються топографічні вишукування, розробка генерального плану населеного пункту та детального плану території, проводить свою діяльність за принципом суворого дотримання вимог законів і стандартів, що мають застосовуватися у сфері геодезії, картографії та проектування.


  Топографічна зйомка в масштабі 1: 2000 для розробки містобудівної документації

  Для яких би цілей вам не потрібен був детальний план, ви завжди зможете звернутися для його розробки в компанію НДІ інженерних вишукувань. Маючи відповідну ліцензію на проведення такого роду послуг, наша компанія виконає геодезичні дослідження в заданому районі відповідно до нормативних документів і правил, що діють в Україні