НДІ Інженерних вишукувань завершив перший етап комплексу досліджень для реконструкції траси - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань

У НДІ Інженерних вішукувать завершено перший етап комплексної геології для реконструкції траси Вугледар – Мар'їнка – Краматорськ. Геологія під дорогу для капітального ремонту з бурінням асфальту - це польові та камеральні роботи:

  • буріння свердловин;
  • відбір зразків ґрунту;
  • класична топозйомка в масштабі 1: 500;
  • екологічні виміри, що включають проби атмосферного повітря, радіаційного фону;
  • гідрометеорологічні дослідження, здатні фіксувати особливості протікають гідрометеорологічних процесів у досліджуваній області;
  • аналіз отриманої інформації у спецлабораторіях.

Комплекс досліджень для реконструкції автодоріг - це обов'язковий етап, завдяки якому підрядник - виконавець робіт отримує максимально точні дані щодо реального стану об'єкта. Саме попереднє вивчення об'єкта реконструкції допомагає правильно розрахувати бюджет кампанії, обрати найбільш оптимальні методи проведення робіт тощо.

Наступним етапом буде камеральне вивчення відібраних зразків. За допомогою камеральних досліджень (дослідження взятих зразків води, ґрунту, повітря в лабораторіях на спеціальному обладнанні) фахівці отримають точні цифрові дані, які пізніше будуть узгоджені з органами контролю. Кожен етап робіт завершується підбиттям звітних підсумків, які, у свою чергу, являють собою основу для розробки комплексного проекту реконструкції життєво важливої траси на Донеччині.

Якісно проведений комплекс досліджень для реконструкції трас і автомобільних доріг – незмінно обов'язковий етап для будівництво життєво важливої транспортної артерії у будь-якому регіоні України. ИДИ Інженерних вишукувань – європейська якість, доступна сьогодні.