Вишукування для реконструкції АЗС - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань

Компанія  “НДІ інженерних вишукувань” надає дуже широке коло послуг, котре користується попитом серед наших клієнтів. Оскільки ми дуже скрупульозно ставимось до нашого персоналу, наші спеціалісти є однозначно професіоналами у своїй справі. Тому якщо вони беруться до діла, їхня робота приречена бути вдалою за будь - яких обставин.

Однією із останніх робіт, яка була здійснена нашою командою є виконання інженерно – геологічних вишукувань основною метою яких було отримання даних, які слугували основою для реконструкції чотирьох АЗС у Одеській області, Біляївського району.

Варто відмітити, що процес виконання топографічної зйомки є необхідний для здійснення будівництва будь-якої споруди, проте у випадку із АЗС ця робота містить трішки інший характер, який полягає у створені докладного виносу інженерних меж. Також нашими спеціалістами на план проектування було нанесено усі рельєфні нерівності. Зазначення цих даних робиться нами з метою можливості отримання даних при потребі зрівняння території замовником.

Крім вище зазначених інженерно – геологічних вишукувань, нами також було професійно виконано буріння. Для отримання самих об’єктивних даних ми здійснили процес буріння одночасно на декількох місцях. Загальний обсяг буріння проведеного в ході виконання замовлення складає 144 м.

Ми усвідомлюємо, яка відповідальність лежить на наших плечах внаслідок проведення нашої діяльності, адже результати, котрі ми надаємо є дуже важливими для наших замовників та можуть становити небезпеку у випадку неякісного виконання. Саме тому ми щоденно розвиваємось та удосконалюємо усі наші знання та вміння, адже помилки ми допустити невправі.