Про нас - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Про нас

Інженерно-проектна компанія Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань надає послуги по лінійному і площадному проектуванню, розробці генеральних планів забудови будь-якої масштабності, перевірці будівель, зокрема - екологічної, гідрогеологічні перевірки, оформлення документації житлових та нежитлових приміщень.

Компанія займається вирішенням питань будь-якої складності, адже ми розуміємо, як багато залежить від юридичної грамотності та адекватності документів.

На основі комплексного обстеження будівель будь-якої форми власності, експлуатаційної спрямованості і цільового призначення НДІ інженерних вишукувань видає Паспорт будівлі, що має достатню юридичну силу на всій території України.

До складу співробітників Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань входять кращі фахівці, які мають вищу кваліфікаційну освіту. 

Ми допомагаємо нашим фахівцям поліпшувати свій кваліфікаційний рівень, забезпечуючи для них постійну можливість участі в професійних семінарах, курсах і тренінгах. Що з цього для Вас, шановний клієнте? Ми робимо це для того, щоб Ви могли отримувати послуги найвищого рівня якості. Саме тому інженерно-проектна діяльність компанії відповідає всім європейським і українським нормам і стандартам якості.

Телефонуйте, питайте, консультуйтеся, бо наша мета – це Ваша юридична безпека! Наша мета – це Ваш високий прибуток! Наша мета – це якісне функціонування Вашого об’єкту!

    Політика конфіденційності


    Стратегія і цінності

    Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань - це компанія, створена для реалізації Ваших планів, задумів та бізнес-проектів. Проведення аналізу будівель і споруд на предмет міцності та експлуатаційної безпеки, а також проектування максимально стабільних об'єктів – це пріоритетні завдання нашого колективу.