Послуги - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Послуги

НДІ інженерних вишукувань пропонує послуги з лінійного і площадного проектування, паспортизацію будівель, послуги перевірки перед введенням об'єкта в експлуатацію та багато іншого!

Лінійне проектування

 У поняття лінійного проектування входить робота з будь-якими лінійними об'єктами, в тому числі - автомобільних доріг проектування, ЛЕП, проектування залізниць, інженерних мереж будь-якої складності.

Архітектурно-планувальне рішення від Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань - це завжди абсолютна якість і скрупульозна робота над кожним квадратним сантиметром плану. Наш генплан враховує всі можливі ризики і особливості місцевої території, тому документація завжди складається на основі реальних інженерних вишукувань.

Увага! Ми маємо доступ до сучасних лабораторій!

Площадне проектування

 Проектування комплексу будівельних конструкцій проводиться за найвищими європейськими стандартами якості. Незалежна комплексна документована оцінка стану території, комунікацій, житлових об'єктів та моделювання найбільш ефективного проекту реконструкції або закладки комплексу з нуля проводять тільки кваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи понад 5 років.

У наших розрахунках не буває помилок, тому що вони проводяться на ліцензійному обладнанні і перевіряються досвідченими інженерами.

Проектування площадних об'єктів будь-якої форми, цільового призначення, типу використання від НДІ ІВ - це найпростіший спосіб зробити Ваш бізнес прибутковим.

Перевірка і паспортизація будівель і споруд

Обстеження і паспортизація будівель від Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань - це найпростіший спосіб отримання достовірної інформації і продовження дозволу на експлуатацію.

Обстеження будівель і споруд будь-якої площі і цільового призначення проводиться в найкоротші терміни.

Якщо ми знайдемо проблеми, ми запропонуємо найбільш бюджетні та ефективні методи їх усунення, розробимо заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, розробимо методи оптимізації технічного стану і паспортизації об'єкта.

Увага! НДІ інженерних вишукувань працює за офіційною державною ліцензією!

Паспорт будівлі від НДІ інженерних вишукувань має стовідсотково юридичну цінність на всій території України.

Ми пропонуємо послуги проведення екологічної експертизи для видачі експертного висновку на підприємствах харчової промисловості, в торгових центрах, критих ринках, житлових будинках і складських приміщеннях.

Ви можете замовити у нас виробничий екологічний контроль і моніторинг підприємства будь-якої форми роботи. Ми гарантуємо достовірність результатів і інформаційну безпеку Вашого бізнесу!

Увага! Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань гарантує Вашу інформаційну безпеку!

Панельні сонячні електростанції

Ми пропонуємо робити успішний бізнес разом. Проектування автозаправних станцій, проектування і розрахунки для забезпечення виробничих комплексів - проектна документація будь-якої складності.

Проектування сонячних електростанцій спільно з прив'язкою ліній електромереж до загальної електромережі, плюс - оформлення зеленого тарифу.

Проектування і розрахунки можливого прибутку від вашого нового екологічного сонячного бізнесу ми реалізуємо у найстисліші терміни. Ви отримаєте абсолютно адекватний результат і чітке розуміння перспектив Ваших вкладень, в тому числі - проектування електропостачання в Україні методом стовідсоткової автономізації виробництва будь-якого масштабу.

Проектні роботи від НДІ ІВ - це запорука успішної реалізації ваших бізнес-ідей.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, але ми надаємо послуги по всій території України.

Телефонуйте для попередньої безкоштовної консультації за вказаною на центральній сторінці сайту номером телефону.

Увага! Консультація фахівця безкоштовна!

  Екологія

  Екологічна перевірка виробничих, житлових або торговельних комплексів - це аналіз безпечності об'єкта для навколишнього екологічного середовища, оцінка впливу на навколишнє середовище і можливий прогноз масштабів зараження при можливих аваріях.


  Лінійне проектування

  Лінійне проектування - це розрахунок найбільш ефективних векторів прокладки комунікацій (ЛЕП, трубопроводів), доріг, в тому числі - ж / д та інших самостійних лінійних об'єктів. Проекти виконання монтажних робіт для установки лінійних об'єктів передбачають збір документації, розробку оптимальних векторів закладки інженерних систем, узгодження проекту з державними органами контролю та, власне, тільки після цього – електромонтажні роботи.


  Паспортізація будівель і споруд

  Паспортизація будівель і споруд - це серія перевірок, що проводиться з метою розуміння реальної ситуації на об'єкті. Регламентні перевірки будівель повинні проводитися регулярно, періодичність їх залежить від типу споруди та специфіки її експлуатації.


  Площадне проектування

  Площадне проектування - це проектування лінійних об’єктів як частини мережі живлення споруди, власне, споруд та інших об'єктів в межах конкретної території


  Розробка генплану

  Розробка генпланів - це комплекс робіт, основною метою яких є пошук найбільш ефективної формули освоєння території. Саме від якості цього документу (див. кваліфікації проектувальників) залежить майбутній успіх будівельної кампанії та кінцевий прибуток забудовника, не кажучи вже про логістичну адекватність та інфраструктурну функціональність, власне, самої забудови, її ліній живлення та під’їзних шляхів.