Екологічний аудит - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Екологічний аудит

Аудит екологічний - це перевірка відповідності безпеки діяльності підприємства встановленим нормам. Вивчення документації, нормативів, вивчення того, наскільки система готова до адекватної реакції на виникнення надзвичайних ситуацій, а також оцінка дотримання або недотримання об'єктом позначених державою нормативів.

НДІ інженерних вишукувань пропонує в якості послуги екологічний аудит перевірку нормативних документів роботи підприємства, а також послугу з розробки заходів, що запобігають негативному впливу на оточуючу об'єкт територію.

Крім цього, за підсумки екологічного аудиту Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань зобов'язується розробити найбільш ефективні методи охорони навколишнього середовища, підтверджені документованою оцінкою дотримання державного стандарту екологічної безпеки.

Увага! Адекватне розуміння оцінки впливу роботи підприємства на навколишнє середовище забезпечує не тільки екологічну безпеку співробітникам, але й - юридичну безпеку власнику. Адже незалежна комплексна документована оцінка екостану об'єкта - це єдиний спосіб розуміння реальної ситуації та перспектив.

НДІ інженерних вишукувань - бонуси для клієнта

Чому науково-дослідний інститут інженерних вишукувань вважається лідером в Києві, Київській області та навіть по всій Україні?

Все просто: колосальний досвід роботи, європейський рівень обслуговування, доступ до найчутливіших лабораторних потужностей, екологічний аудит екологічний моніторинг виробництва будь-якого формату, проектування.

Договір на екологічне проектування аудит, експертизу або аналіз від НДІ надає клієнтові гарантію безпеки та успішного прогнозу щодо прибутковості його бізнесу в майбутньому.

НДІ інженерних вишукування - ми знаходимося в серці Європи, не забуваймо про це!