Екологічна експертиза - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Екологічна експертиза

Екологічна експертиза - це перевірка функціонування об'єктів з основною метою встановити або спростувати відповідність результатів діяльності цих об'єктів затвердженим державою екологічним вимогам.

НДІ інженерних вишукувань - ми пропонуємо найкращий в Україні рівень послуг з екологічної експертизи. Замовивши у нас незалежну екологічну оцінку, ви зможете:

  • оцінити вплив на навколишнє середовище в теперішньому часі і спрогнозувати ситуацію в хронології;
  • визначити ступінь небезпеки для екології господарської та іншої діяльності;
  • визначити найпростіші способи усунення небезпеки в короткостроковій і довгостроковій перспективі;
  • порівняти те, наскільки проектна документація по Вашому об'єкту відповідає реальному стану речей.

НДІ інженерних вишукування забезпечує європейський рівень проведення екологічної експертизи та проектування, а також планування методів, що дозволяють максимально збільшити екологічність системи і знизити її витратність. Це стосується також будівництва і експлуатації нових об'єктів.

Увага! Екологічна експертиза - один з обов'язкових етапів перевірки перед введенням будівлі в експлуатацію. При відсутність екологічної експертизи у веденні промислового об'єкта, житлового будинку, торгового центру або іншого нового будівельного об'єкта в експлуатацію неможливо.

Правильна оцінка фізичних властивостей, хімічних даних, мікробіологічних та радіаційних параметрів будівлі, механізма (обладнання), водойми, сільськогосподарської території – це запорука безпеки продуктів, що виробляються, і людей, що знаходяться або працюють на цій території.

При виявленні під час екологічної експертизи відхилення від рівня стандарту екологічної безпеки, НДІ інженерних вишукування проводить екологічне проектування з розробкою максимально простих, доступних і бюджетних варіантів вирішення проблеми.

Увага! Політика інформаційної безпеки клієнта - це одна з ключових правил Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань в Україні.