Лінійне проектування - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Лінійне проектування

Лінійне проектування - це розрахунок найбільш ефективних векторів прокладки комунікацій (ЛЕП, трубопроводів), доріг, в тому числі - ж / д та інших самостійних лінійних об'єктів. Проекти виконання монтажних робіт для установки лінійних об'єктів передбачають збір документації, розробку оптимальних векторів закладки інженерних систем, узгодження проекту з державними органами контролю та, власне, тільки після цього – електромонтажні роботи.

Проектування залізниць і автомагістралей

Перед складанням проекту будь-якого типу, навіть перед плануванням положення кабельних ліній живлення, обов'язково проводяться інженерні вишукування. А ось що стосується автомобільних доріг проектування яких проводиться з підвищеною увагою щодо стандартизованих норм безпеки (окремо враховуються правила дорожнього руху), то комплекс робіт по ним обов'язково включає:

 • вивчення архівів;
 • проектування інженерних мереж, в тому числі - мережі живлення, трансформаторні вузли, мережі оповіщення тощо;
 • дії щодо забезпечення пожежної безпеки транспортних розв'язок;
 • складається проект електропостачання (живлення транспортної розв'язки);
 • планується пропускна здатність та інше.

Увага! Проектування лінійних об'єктів за типом будь-яких шляхів сполучення може проводиться тільки організацією, що має ліцензію. Кожна сторінка проектної документації після складання перевіряється державними органами контролю. Проектні роботи та будівельні повинні проводитися тільки досвідченими фахівцями, які мають відповідний рівень освіти.

Інженери Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань на основі європейського практичного досвіду готові скласти проект якісної і бюджетної сучасної транспортної системи, прибуток від експлуатації якої повністю окупить Ваші витрати!

 • Ж/Д лінії загального користування та в якості під'їзних шляхів (заводи, порти, стивідорні компанії);
 • автомобільні під'їзні шляхи, автотраси загального користування, під'їзні дороги;
 • проектування транспортних розв'язок, розв'язки на території підприємств, внутрішні портові;
 • гірські дороги тощо.

Проектування систем електропостачання

Проектування електропостачання промислових підприємств, житлових комплексів, реконструкція застарілих ЛЕП - будь-яку з цих завдань фахівці науково-дослідного інституту інженерних вишукувань готові провести для вас в найкоротші терміни.

Складних лінійних об'єктів проектування, будівництво яких включає в себе трансформаторні підстанції або кілька альтернативних ліній проводяться в терміни від двох тижнів. Більш конкретні терміни проектування електромереж окремого випадку можна дізнатися за контактним телефоном НДІ інженерних вишукувань.

Увага! Консультація безкоштовна!

Порядок проектування електропостачання в Україні регламентований госнормами, зокрема ДБН А.2.2-3-2004.

Реалізація Вашого технічного завдання НДІ Інженерних вишукувань - гарантія юридичної безпеки, мінімальних витрат і впевненості в експлуатаційної ефективності об'єкта.

Розробка оптимального положення мереж електропостачання проектування розробляється на основі завдання, яке складається або замовником, або виконавцям (НДІ інженерних вишукувань) на основі бачення, наданого клієнтом.

Також у максимально короткі терміни ми можемо вивчити склад проектної документації по Вашому об'єкту з метою оптимізації витратності або ж його доповнення для підвищення якості експлуатації.

 

  Проектування доріг

  Згідно зі статтею 22 ЗУ "Про дорожній рух", при проектуванні автомобільної дороги необхідно враховувати перелік заходів, основна мета яких - забезпечити максимальну безпеку руху, а також екологічну безпеку. При цьому Закон вимагає враховувати потреби осіб, обмежених у вільному пересуванні. В даному випадку - особи з інвалідністю.


  Проектування електромереж

  Проектування систем електропостачання складається з декількох етапів. На першому етапі проводиться збір техдокументації та оформлення проектної документації. Другий етап - це затвердження зібраних паперів у відповідних органів держуправління. І тільки після перевірки і затвердження того, що проект не несе в собі будь-які технічні помилки, проводиться закупівля техобладнання та його монтаж.