Паспортізація будівель і споруд - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Паспортізація будівель і споруд

Обстеження будівель і споруд для отримання паспорта – це комплексна перевірка кожної кімнати, поверху та рівня щодо їх відповідності нормам, регламентованим законодавством:

 • стан коробки, перекриттів, підвального приміщення;
 • інженерні мережі, електропроводка та інші комунікації;
 • екологічний стан (бактеріологічні, радіаційні, фізичні та хімпроби тощо);
 • необхідні елементи безпечної пожежного захисту.

Крім перерахованих елементів, обстеження та паспортизація будівель включає додаткові пункти, в залежності від наявного в теперішньому часі паспорта технічного стану будівлі та специфіки його експлуатації. Тобто для виробничого і муніципального об'єкта або ж навчального чи медичного центру, звичайно, висуваються різні вимоги щодо періодичності перевірки їх стану.

Увага! Незалежно від принципу використання споруди, періодичне обстеження будівельних конструкцій обов'язково для всіх варіантів! Паспортизації підлягають будівлі споруди будь-якого типу конструкції, виду та варіанта володіння.

За підсумком обстеження оцінки реального стану видається Паспорт. Основною метою цього документа для споруд є продовження терміну ефективної їх експлуатації (юридичний рівень) і підтвердження безпеки знаходження в цих комплексах співробітників.

Норми паспортизації будівель. Ліцензія

Чіткі правила обстеження оцінки технічної відповідності стандартним нормативам визначені у Законі України. Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань - це компанія, що має ліцензією на проведення перевірок зазначеного типу та (увага!) видачу юридично повноцінного на території України Паспорту будівлі. У Паспорті від НДІ інженерних вишукувань будуть міститися:

 • відомості про власника;
 • повнометражні характеристики споруди (від стану даху, колон і електропроводки, до радіаційного фону тощо);
 • висновок про придатність до подальшої функціональної експлуатації з конкретним зазначенням площі, поверховості інше;
 • страховий поліс (за наявністю).

Паспорт будівель від НДІ інженерних вишукувань - найпростіший спосіб продовження терміну їх функціональності!

Ми допоможемо вирішити Ваші проблеми

Якщо після перевірки стану конструкції будуть виявлені проблеми, несумісні з поняттям задовільного технічного стану і паспортизації, нашими фахівцями будуть запропоновані найпростіші і бюджетні варіанти реконструкції будівельних об'єктів.

Технічне обстеження будівель від НДІ інженерних вишукувань з метою забезпечення їх надійності і Вашої впевненості в завтрашньому дні - це найпростіший, швидкий і доступний варіант введення будівлі в експлуатацію, планової її перевірки, підготовки до позапланової перевірки від державних органів контролю.

Для замовлення послуги паспортизації будівель від НДІ інженерних вишукувань Ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на головній сторінці офіційного сайту компанії.

Увага! Консультація безкоштовна!

 

  Висновок зі стану будівель і споруд

  Паспортизація будівель як висновок про можливість безпечної експлуатації видається після проведення обстеження технічного стану конструкції. Технічне обстеження будівель – це комплексний моніторинг стану частини будівлі, всієї споруди або декількох споруд.


  Обстеження будівель та споруд

  Обстеження будівель та споруд, виробничих комплексів, технічних об'єктів тощо покликане діагностувати ситуацію по стану будівельних конструкцій, виявити можливі відхилення від норми або ж підтвердити безпеку стану будівель і споруд технічну відповідність нормам.