Висновок зі стану будівель і споруд - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Висновок зі стану будівель і споруд

 Паспортизація будівель як висновок про можливість безпечної експлуатації видається після проведення обстеження технічного стану конструкції.

Технічне обстеження будівель – це комплексний моніторинг стану частини будівлі, всієї споруди або декількох споруд. Після обстеження замовник отримує:

  • висновок щодо відповідності наявних даних нормам початкової проектної документації;
  • експертний опис можливих дефектів;
  • проект з мінімальним бюджетом по усуненню вад.

Увага! Висновки, складені на основі проведеного Науково-дослідним інститутом інженерних вишукувань технічного обстеження, є повноцінними юридичними документами в Україні!

 Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань пропонує послугу з дослідження житлових будинків інженерних мереж, конструкції будівель і споруд, виробничих комплексів, муніципальних об'єктів. Дані за перевіркою стану будівельних конструкцій та технічного стану будівель видаються у вигляді технічного висновку.

Увага! Нова послуга з перевірки стану будівлі, діагностики активності тріщин і визначення коефіцієнту зносу. Крім цього, можна замовити розрахунок несучої здатності перекриття перед реконструкцією, а саме - надбудовою додаткових поверхів.

Обстеження будівель та споруд, висновок під час приймання

Що стосується нових будівель і споруд технічне наповнення яких ще не перевірено, то введення об'єкта такого типу в експлуатацію можливе лише після оцінки наявного результату проектування і будівництва базовим стандартам затвердженого проекту, тобто первинній проектній документації.

Висновок після проведення обстеження незавершених або аварійних об'єктів складається після проведення обстеження пошкоджень, а також після випробування на міцність всієї конструкції або окремі її частин.

Що стосується оцінки нерухомості вторинного ринку, в тому числі з метою визнання будівлі і/або приміщення що не підлягає експлуатації, або експертизи споруд технічне обстеження для складання юридичного доказу нанесення ненавмисної шкоди, наприклад, через затоплення або через проведених поблизу будівельних робіт, тоді висновок, скріплений печаткою Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань є повноцінним і може виступати в якості достатнього юридичного підґрунтя у судових розглядах.