Площадне проектування - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Площадне проектування

Площадне проектування - це проектування лінійних об’єктів як частини мережі живлення споруди, власне, споруд та інших об'єктів в межах конкретної території, а саме:

 • сонячні електростанції;
 • АЗС (автозаправна станція/бензин/ДТ)
 • трубопроводи різноманітного цільового призначення як частина інфраструктурного об’єкту (газ, вода тощо);
 • транспортні розв'язки, станції, пункти відстою і зберігання, вузли тощо.

Архітектурно-планувальне рішення по проектованим об'єктам, прийняте за нормами безпеки, гарантує:

 • бездоганне функціонування технологічних споруд;
 • максимально ефективне освоєння ділянки будь-якої площі;
 • будівництво якісного об'єкта з мінімальним бюджетом.

Проектні роботи при плануванні об'єктів в межах міста

Планування у межах міста, наприклад, як проведення ліній електромереж від сонячної електростанції і проектування самої електростанції у Києві, оформлення зеленого тарифу або навіть прокладка того ж газоводу до нового житлового масиву чи планування всього житлового масиву – все це можуть виконати кваліфіковані спеціалісти НДІ інженерних вишукувань.

Оформлення проектно-кошторисної документації від інженерів Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань забезпечить екологічне та бюджетне будівництво, виконання робіт в найкоротші терміни, а також відсутність будь-яких проблем, пов'язаних з юридичним оформленням. Ми працюємо за державним стандартом!

Увага! Інженери Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань працюють з кожним окремим випадком індивідуально та завжди можуть запропонувати альтернативні способи досягнення Вашої мети.

Реконструкція - площадне проектування як частина реконструкції мереж забезпечення

Реконструкція або ж капітальний ремонт виробничих, муніципальних і житлових будівель і споруд може включати в себе заміну, перебудову схеми підключення, або ж посилення активних комунікацій. Устаткування з часом застаріває, тому для оптимізації класу його енергоспоживання і забезпечення кращого ККД об'єкт перебудовується.

Вдалий проект реконструкції лінійних об'єктів живлення – це єдиний наразі спосіб, що діє, з мінімальними витратами отримати максимально якісний результат.

Увага! Замовивши площадне проектування об'єкта з нуля або ж послуги проектування як частини реконструкції в Науково-дослідному інституті інженерних вишукувань, Ви отримаєте не лише стандартизований за нормативами проект, а й можливість завершити будівництво в найкоротші терміни і з мінімальними грошовими витратами.

Сонячні панелі - автономність і постійний пасивний дохід

Проектування установки сонячних батарей, підв’язка їх загальної електромережі з оформленням зеленого тарифу (продаж надлишків державі) на сьогодні займає одну з кращіх позицій у світовій статистиці по прибутковості екологічного бізнесу. Включає в себе встановлення сонячних електростанцій

 • підрядні роботи (установка, підключення, обслуговування, перевірка);
 • складання проекту;
 • оформлення його в державних органах контролю.

Послуги проектування сонячних електростанцій проектування ліній електромереж, водоводів, газоводів, інших лінійних об'єктів, в тому числі - інфраструктурних, Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань проведе для Вас в найкоротші терміни, ми обов’язково знайдемо найбільш ефективний і простий у виконанні варіант.

Телефонуйте для безкоштовної консультації саме тепер! Номер телефону зазначений на головній сторінці офіційного сайту.

 

  Проектування автозаправних станцій

  Якісне проектування автозаправних станцій (комплексів) - це один із найпростіших способів збільшити прибутковість свого бізнесу. За статистикою, АЗС з ретельно розробленим проектом відвідують більше автомобілів, ніж звичайний пункт паливозаправний. І тут навіть справа не в тому, де вище і де нижче ціни на бензин чи дизельне паливо. Архітектурно-планувальне рішення дійсно може серйозно вплинути на популярність об'єкта серед власників авто.


  Проектування сонячних електростанцій

  Сонячна електростанція - це найефективніше на сьогоднішній день джерело пасивного доходу, актуальний внесок у екологічність життя на нашій планеті і абсолютна автономність, що стосується споживання державної енергії.