Проектування автозаправних станцій - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Проектування автозаправних станцій

Якісне проектування автозаправних станцій (комплексів) - це один із найпростіших способів збільшити прибутковість свого бізнесу. За статистикою, АЗС з ретельно розробленим проектом відвідують більше автомобілів, ніж звичайний пункт паливозаправний. І тут навіть справа не в тому, де вище і де нижче ціни на бензин чи дизельне паливо. Архітектурно-планувальне рішення дійсно може серйозно вплинути на популярність об'єкта серед власників авто.

Проектування автозаправних станцій - за містом і в межах міста

АЗС - це об'єкти підвищеного контролю безпеки, але навіть тут для будівництва не завжди використовують однакові проекти. Згідно з нормами, обладнання в Києві або будь-якому іншому місті повинно відповідати одним стандартам, а проект такої ж станції, але вже за межею населеного пункту, - іншим. Це ж стосується і проектування АГЗС.

Реконструкція АЗС

 Реконструкція АЗС також вимагає попередніх проектних робіт, адже проектування системи – це єдиний спосіб набути впевненості у майбутній функціональності об'єкту. А створення проекту реконструкції АЗС вимагає не менше технологічних знань і навичок, ніж створення проекту з нуля.

Саме тому НДІ Інженерних вишукувань пропонує замовляти комплексні послуги. Адже будівництво або ж реконструкція АЗС – це дуже складна справа, яка вимагає і від виконавця, і від інженера-проектувальника особливих навичок. І тут компромісів у якості просто бути не повинно.